Alexander Stainforth - spisovatel

Novinky

25. 11. 2017  -   Co mě trápí...

Poslední dva týdny přemýšlím nad tím, že musím dostát svým závazkům. Takže... Věc, která mě trápí hodně, hodně, hodně, hodně dlouho... Nebylo asi těžké uhodnout, že? Ano, je to kniha Před soumrakem - pokračování Pádu noci. Facebook je mi svědkem, že nejpozději 31. října 2018 vyjde Před soumrakem v elektronické verzi.

 

06. 08. 2017  -   Vánoční zázraky - knižní novinka

Už 2. 10. vyjde knížka Vánoční zázraky, která obsahuje příběhy Táni Kubátové, Josefa Pepsona Snětivého a samozřejmě i mé "maličkosti".

 

Vánoce jsou časem splněných přání… a zázraků. A zázračná setkání nastanou i v životech hrdinů tohoto vánočního triptychu.

Pohledná a samostatná čtyřicátnice Šárka si v povídce Táni Kubátové Vánoční vyznání namlouvá, že je bez muže spokojená. Partnerské soužití se přece může ošklivě zvrtnout… Jenže tajemný Horal, jehož skutečné jméno nezná, se po několika letech znovu objeví na místě, kde by ho čekala ze všeho nejméně.

Také porodník Johnny, pocházející z Keni, se v povídce Josefa Pepsona Snětivého Tři králové o třetích Vánocích ani nenaděje, a vánoční překvapení se před ním zjeví přímo na sále Podolské porodnice, kde pracuje. Ačkoli svou práci miluje a na každé zrození se těší, tentokrát zatouží zmizet beze stopy. Na to je už ale pozdě…

A do třetice nečekané setkání: přitažlivá, ale osamělá Sandra v povídce Alexandra Stainfortha Holka ze Staromáku nevěří své sestře, že když si bude něco přát, opravdu se jí to splní. Dokud jí krásný nový kabátek nezničí roztržitý herec, který do ní vrazí na Staroměstském náměstí, aniž by tušil, že hraje hlavní roli nejen v populárním seriálu, ale i v Sandřiných představách.

Právě vyšlo

V knize, kterou jsme napsali s Táňou Kubátovou a Josefem Pepsonem Snětivým najdete můj vánoční příběh Holka ze Staromáku. Pro více informací klikněte zde.

Napište mi vzkaz

Vaše jméno:

Váš e-mail:

(na stránkách se nezobrazí)

Váš vzkaz:

Kontrolní údaje

Sem prosím napište číslo
dvěstě čtyřicet čtyři:

Toto pole nechte prázdné:

ODESLAT

Přihlášení k odběru novinek

Objednávám odběr novinek z těchto stránek na e-mail:


Kontrolní údaje

Sem prosím napište číslo
dvěstě čtyřicet čtyři:

Toto pole nechte prázdné:

ODESLAT

 
Pro nakupování povolte cookies a javascript

JOUDAweb - autorka © Taťána Kubátová, e-mail:obchod@tkweb.cz, web: www.jouda.tkweb.cz            Aktualizováno: 11. 1. 2018