Alexander Stainforth - spisovatel

18. 04. 2018 - PRÁVĚ VYŠLO - Ďáblova nevěsta - nové a upravené vydání v elektronické verzi

Karina Potterová je otčímem donucena, aby se provdala za lorda Roberta z Rosebery. Přestože jej Karina nikdy neviděla, nemá na vybranou, musí otčíma poslechnout.

Pověsti o lordu z Rosebery však v dívce probouzí hrůzu. Je skutečně ďábel? Láká na své sídlo panny, aby je připravil o nevinnost a život? Karinu ochromí strach. Navíc ji cestou na Robertovo sídlo doprovází tajemný přízrak. Kdo se skrývá pod jeho maskou? Je to skutečně Robert, nebo si s Karinou krutě zahrává osud a žene ji do pečlivě připravené pasti, ze které není úniku?

Všechny střípky záhady však pomalu zapadají do mozaiky a přináší nečekané rozuzlení.

 

 

 

 

ZAKOUPÍTE NAPŘÍKLAD U TĚCHTO PRODEJCŮ:

 

WWW.EBUX.CZ

WWW.EREADING.CZ

WWW.PALMKNIHY.CZ

Napište mi vzkaz

Vaše jméno:

Váš e-mail:

(na stránkách se nezobrazí)

Váš vzkaz:

Kontrolní údaje

Sem prosím napište číslo
pětset čtyřicet sedm:

Toto pole nechte prázdné:

ODESLAT

Novinky

23. dubna2018
Úspěchy Ďáblovy nevěsty

Díky vám mám za sebou úžasný týden! Ďáblova nevěsta se umístila v bestsellerech u všech mých hlavních prodejců. Moc vám děkuji za podporu! Bez vás by to nikdy nebylo. Po týdnu jsou výsledky následující: eBux.cz #3, eReading #6, Google Play #2, Palmknihy #11.

12. dubna2018
Nový rozhovor

Na blogu KNIHAHA si můžete přečíst nový rozhovor. Dozvíte se například, co bylo nejtěžší na vydání první knihy, na čem právě pracuji a proč jsem se chtěl stát spisovatelem.

 

Odkaz: přečíst rozhovor

11. dubna2018
25 % zdarma e-knihy Ďáblova nevěsta

Do vydání zbývá ještě pár dní, ale už teď můžete začít číst. Stáhněte si zdarma 25 % e-knihy Ďáblova nevěsta ve formátu ePub nebo PDF pro čtečky.

 

ePUB: stahuj

PDF: stahuj

 
Pro nakupování povolte cookies a javascript

JOUDAweb - autorka © Taťána Kubátová, e-mail:obchod@tkweb.cz, web: www.jouda.tkweb.cz            Aktualizováno: 23. 4. 2018