Alexander Stainforth - spisovatel

18. 04. 2018 - PRÁVĚ VYŠLO - Ďáblova nevěsta - nové a upravené vydání v elektronické verzi

Karina Potterová je otčímem donucena, aby se provdala za lorda Roberta z Rosebery. Přestože jej Karina nikdy neviděla, nemá na vybranou, musí otčíma poslechnout.

Pověsti o lordu z Rosebery však v dívce probouzí hrůzu. Je skutečně ďábel? Láká na své sídlo panny, aby je připravil o nevinnost a život? Karinu ochromí strach. Navíc ji cestou na Robertovo sídlo doprovází tajemný přízrak. Kdo se skrývá pod jeho maskou? Je to skutečně Robert, nebo si s Karinou krutě zahrává osud a žene ji do pečlivě připravené pasti, ze které není úniku?

Všechny střípky záhady však pomalu zapadají do mozaiky a přináší nečekané rozuzlení.

 

 

 

 

ZAKOUPÍTE NAPŘÍKLAD U TĚCHTO PRODEJCŮ:

 

WWW.EBUX.CZ

WWW.EREADING.CZ

WWW.PALMKNIHY.CZ

08. 10. 2018 - Tři vánoční přání

Tři vánoční dárky jsou společnou knihou s Josefem "Pepsonem" Snětivým a Markétou Harasimovou, do které jsem přispěl příběhem "Santa na zavolanou". :-) Vyjde v tištěné i elektronické verzi.

31. 10. 2018 - Před soumrakem - paranormální romance

V tento den bude vydáno pokračování paranormální romance Pád noci, pouze v elektronické verzi.

19. 11. 2018 - Pod maskou nevinnosti - nové a upravené vydání v elektronické verzi

Na krásnou Melanii Torrensovou se řítí jedno neštěstí za druhým. Její snoubenec Victor umírá den před svatbou a nebýt vzdáleného příbuzného Paula Ashleyho, ztratila by zájem o veškerý život v milovaném Břečťanovém domě. Když ji Paul po čase požádá o ruku, Melanie nadšeně přijímá. Paul odjíždí sdělit tu skvělou zprávu rodičům, osud se však ozve podruhé a připraví ji o otce.

Melanie je nešťastná, nemá milovaného Paula po boku a navíc je unesena maskovaným jezdcem, ve kterém poznává údajně zesnulého Victora. Dívka se tak ocitá v rukou nebezpečného muže, který se nezalekne ničeho, aby dosáhl svého cíle.

Vrátí se Paul včas? Zachrání ji ze spárů Victora a jeho kompliců? Podaří se jim ustát nástrahy zlomyslného osudu?

1. pololetí 2019 - Kráska a netvor

Nová historická romance. Bližší informace budou následovat později.

 
Pro nakupování povolte cookies a javascript

JOUDAweb - autorka © Taťána Kubátová, e-mail:obchod@tkweb.cz, web: www.jouda.tkweb.cz            Aktualizováno: 23. 4. 2018